Pracovní nabídky

Tři zajímavé nabídky pro studenty:

1) V S&P Films hledáme nového člena týmu na pozici kameraman. Nový kolega bude zodpovědný za kameru při natáčení videí o vaření, které plánujeme natáčet jednou za 14 dní. Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat a zaslat ukázku vaší práce na email: miro@spbroadcasting.com. Budeme se těšit!

(Pokud vás nabídka zaujala, zmiňte v e-mailu, že jste z FAMU).

2) Komparz

Od konce dubna se natáčí německý film o nejvýznamnější avantgardní škole umění, designu a architektury. Děj filmu se odehrává v roce 1920. Natáčení bude v Praze a německém Výmaru.
Hledají se mladí lidé do komparzních rolí jako „STUDENTI“ této školy. Vzhledem k době, ve kterém se film odehrává, je kladen velký důraz na účesy a typy

Dívky – vlasy v délce na mikádo (i kratší), NE melírované, NE barvené vlasy. Popřípadě, pokud budete mít vlasy dlouhé, je možné si je nechat uměleckou maskérkou zastřihnout na požadovanou délku za příplatek.

Muži – klasický střih vlasů, NE vystříhané na ježka, NE moderní střihy.

Zájemci (Praha a okolí) zasílejte prosím své aktuální foto, věk, výšku, váhu a tel. kontakt co nejdříve na naši mailovou adresu unifispro@unifispro.cz

Honorář za celodenní natáčení je od 900 až 1500 Kč dle náročnosti role. Na natáčení je zajištěn bezplatný catering (snídaně, oběd, vše i ve vegetariánské verzi).

3) Natáčení pro hokejový tým Karlovy univerzity

info.jpg